NEM ALMA

NEM ALMA

METALES Mühendislik olarak, kapalı havuzlarda, otellerden spor salonlarına, fizik tedavi merkezlerinden hamamlara kadar her türlü mekanda havuz nem alma sistemleri uyguluyoruz.

Bunun yanı sıra, kapalı alanda kağıt saklanan alanlarda da nem alma mekanizmaları kullanılması önemlidir. Kütüphaneler, arşivler ve müzelerde de nem alma sistemi kurulması gerekmektedir.

Nem alma sistemlerimiz, kapalı alanlardaki oksijen dengesini düzenleyerek zararlı gazları ortadan kaldırmakta ve mekandaki nemi kontrol altına almaktadır. Havuz ve kağıt saklanan alanlar gibi farklı mekanlara özel çözümler sunarak, işlevsel ve etkili nem alma sistemleri tasarlıyor ve uyguluyoruz. İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak, siz de kapalı alanlarınız için uygun nem alma sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

nemalma
nemalma

DİĞER SERVİSLERİMİZ

MetalEs, Eskişehir’de kurumsal şirketlere yenilikçi teknolojik çözümler sunar. Makine imalatı, çelik konstrüksiyon, endüstriyel ısıtma/soğutma, kurulum işleri gibi birçok alanda deneyimli kadrosuyla hizmet verir. Başarıya giden yolda MetalEs’in kaliteli hizmetleriyle tanışın.

İLETİŞİM

75. Yıl (Sultandere) Mahallesi

Birecik Sokak F4 Blok No:17

Odunpazarı / ESKİŞEHİR

ÜRETİM:

TEKNİK:

2023 © MetalEs